A3 velikost Macaron Cukroví, chleba,Čokoláda Nátiskové Tiskárny Jedlého inkoustu Potraviny Tiskárny

Nový produkt

Skladem

37 138.82 Kč

39 093.49 Kč

-4 %

Štítky:

jídlo tiskárny, ruku jet inkoustové tiskárny, jedlé jídlo tiskárny, 3d pronter, 3d potravin tiskárny, 3d dělostřelectvo, potrubí tiskový stroj, 3d dort tiskárny, lék uv, 3d tiskárna hliníkový rám

Na formátu A3 Flatbed tiskárny

Pro Macaron & Cupcake& M&M bonbóny , Čokoláda, sušenky Tisk

Specifikace TISKÁRNY Technologie Tisku 6 barev advanced MicroPiezo inkoustové technologie Minimální Velikost Kapičky Inkoustu 3 Pico litrů Rozlišení Tisku Uživatelsky definovatelné až 5760*1440 DPI Tisku velikost Uživatelsky definovatelné až do velikosti:A3: 30*48 cm rychlost Tisku A4 bez okrajů: tak rychle, Jak 163 sec. Upraveno podle přesného režimu.

Možnost tisku Eco solventní tiskárna pro PVC,PU,ABS plast , akryl, kov, kůže ,caramic , t košile atd tisk. T-shirt tiskárny.jídlo tiskárny Tisk Výška Uživatelsky definovatelné až 6 cm nastavení Výšky Pomocí jednoho knoflíku Záruka v Podstatě 1 rok, lze prodloužit, viz termíny a podmínky prodeje Tiskárny certifikace CE certifikace INKOUSTU A MÉDIÍ Inkoust Typ 6-barevný inkoust Paleta Inkoustu Černá, Azurová, Purpurová, Žlutá, Světle Azurová , Světle Purpurová Ink Cartridge Kontinuální Ink Systém Napájení Spotřeba Inkoustu 12 ml na M tisknout Inkoustové Tiskové náklady 0.75 USD za metr ČTVEREČNÍ Printing software RIP software, Photoshop,Core1DARW,Illustrator Tiskárny spotřební Eco solventní inkoust nebo Textilní pigmentový inkoust nebo potravinářské inkoust PŘIPOJENÍ TISKÁRNY ovladač Tiskárny Windows® 2000, XP, XP Professional x64 a Windows Vista™, Windows 7Macintosh® OS X 10.2.8, 10.3.9, 10.4.11, 10.5.x a 10.6.x Jmenovité Napětí AC 100-240V, 50/60Hz Spotřeba Energie Pohotovostní režim: Přibl. 0.8 W, VYPNUTO: Přibl. 0.5 W Tisk: Přibližně 8,0 W Rozhraní Hi-speed USB2.0 Provozní Teplota 50° až 95° F (10° až 35° C) Provozní Vlhkost 20% až 80%

Funkce pro stroj :

1 platforma, pohybující se formy, které v kombinaci s pásem, synchronní pohon platformu pomocí lineární optické osy podpory.

2. Zavést v IC, stíněný papíru senzor na tlačítko tiskové hlavy , to znamená, že není nutné, aby se senzor na původní místo, aby se zabránilo " nedostatek papíru nebo papír chyba "

3. Snadné pro zákazníka provozovat a ušetřit spoustu času .Ty budou doplňovat inkoust do CISS a instalovat disk pro počítač , a poté stiskněte tlačítko Napájení na zařízení a stiskněte tlačítko "V" tlačítko, ať platforma zcela dozadu, pak stiskněte tlačítko Napájení tiskárny , je tiskárna připravena k tisku.

4. Platforma krok na své původní místo než budete moci otevřít tiskárny nebo tiskového média prostřednictvím tiskové in /out tlačítko v ovládacích panelech , nikdy se nenechte tlačit do ruky .

5. To má výšku omezené úrovni baru, aby se zabránilo tisku média a tiskové hlavy do kolize i jeho výškové nastavení pomocí jednoho knoflíku s max. výška je 60mm

D uši, prosím, nějaký čas, aby si přečtěte následující upozornění před nákupem to.

1.Už máme osm let zkušeností vyrábět nátiskové tiskárny a prodej tisíce jednotek ročně, obsadila také velmi bohaté zkušenosti v technologii výroby.

2. Máme loď naše stroje s 100% test, to může fungovat perfektně. Pokud bylo zboží vliv na proces přepravy, který dělal to měl problém Nebo jiné situaci, která přichází prodejci , nelze opravit ,můžeme loď vám JEDEN NOVÝ stroj, jedna rozbitá také není třeba loď k nám . Proces, jak nahradit nový stroj ,pls kontaktujte nás pro detail .Nicméně, man-made poškození, poškození přejímané non-normální použití a platnost , nemůžeme nést tuto loď nový stroj.

3. Flatbed tiskárna náplň eco solventní inkoust nebo textilní inkoust, ale dva typy inkoustu mix bude mít riziko tiskové hlavy ucpat, pokud budete používat jeden stroj doplnit dva typy inkoustu, musíte mít dvě tiskové hlavy vyměňte (upozornění: nezkušenosti osoby, vyměňte tiskovou hlavu, možná se kabel plug zlomené pak vést k riziku vyhoření základní desky a tiskové hlavy )

4. Proč zákazník dostal stroj má trochu inkoustu stopy uvnitř stroje ( každý stroj musíme testovány s inkoustem před odesláním, takže to má trochu inkoustu stopy pro každý testovaný stroj , Ale slíbili jsme, že budeme prodávat pouze nový stroj nikdy druhý stroj ,každý stroj byl pečlivě testované produkty)

5.Prosím, přečtěte si návod a bezpečnostní opatření před použitím, pokud nevíte, jak nainstalovat to, prosím, kontaktujte nás, odpovíme vám v čase, neinstalujte přístroj sám s nesprávnou metodu, pokud ne, vyhráli jsme?t v důvěře je založeno na stroji man-made rozbité

6.Nabízíme 12 měsíců záruka na celý stroj, s výjimkou spotřební materiál tiskové hlavy , cartridge , stejně jako ŽIVOTA technickou podporu , pokud máte nějaký problém, jste se setkali ,jsme vám profesionální průvodce .

7. Nátiskové tiskárny je jiný s jinými odvětvími stroj, jednou prodal, aby zákazník použít a non-stroj problémy s kvalitou nebo jakoukoli záminku, aby žádost vrátit , nebudeme poskytovat návrat služby

8..aby celní odbavení mnohem snadné a rychlé( obvykle,pokud celková hodnota méně než USD500.00 clearance bude velmi rychlý, tímto způsobem obdržíte zboží, moc rychle, moc), také můžete platit menší daně (žádné dovozní daně jsou kupující odpovědnost), pro nižší hodnoty na faktuře, takže jsme naznačují, můj milý kupující, dejte nám, aby faktury v nižší hodnota, a informujte nás, jak velkou hodnotu, bych vám rád ukázal na fakturu, když umístíte objednávku.co?s více nátiskové tiskárny je citlivá slova v Čínských celních , míra kontroly stroje bude vyšší , takže bychom chtěli změnit jiný název "teplo stiskněte" ve faktuře, aby loď zboží , doufám, že můj milý zákazníka, pochopit, díky .

CE Certifikace Ano
Značka ZINGYMIGHT
Číslo Modelu Inter-jet330c
Barva Rychlost Tisku 64sec. za A4 tisk
Původ KN(Původu)

Napsat recenzi

Napsat recenzi

Související produkty