Ultrazvukový Detektor Úniku Vody Elektrický Detektor Úniku/ground penetrating detektor

Nový produkt

Skladem

24 264.26 Kč

26 960.29 Kč

-10 %

Štítky:

objektiv metr cl200, drát detektor úniku vody, ultrazvukové únik tester, mercedes cl200 nárazník, detektor úniku ultrazvukové, chlór testování cl200, elektrické linie detektoru, trubice detektor úniku vody, home úniku vody detektor, elektrický obvod detektoru

Popis produktu

PQWT-CL200 potrubí detektory netěsností jsou profesionální nástroje, které jsou vodárenské společnosti,teplárenské společnosti, městské stavební podniky a majetek společnosti, zkontrolujte, zda podzemní potrubí únik vody.Jsou používány hlavně najít a určit polohu míst úniku vody potrubí,a mohou být také použity k detekci úniku jiných tlakových potrubních systémů.Když se kapalina v potrubí vybuchne prostřednictvím úniku zdroj vzhledem k tlaku,hluk produkován dopad na vnitřní stěně bude šířit podél potrubí, nebo podél pohřben střední vrstva na zem,a přístroj určuje zdroj úniku přes průmyslový zesílení úniku hluku.

Hlavní Rysy

1.Použití nejnovější digitální zpracování signálu čipu a digitální filtr, čip, 16M cache řadiče integrované, více citlivý. Zejména to může filtr s rušením hluku v životním prostředí, screeningu z úniku hluku, což umožňuje obsluze zámek úniku bodů rychle. 2. 7-palcový high-definition digitální barevný LCD dotykový displej s rozlišením 800 * 480, může poskytnout 8 zobrazení stránky, můžete zobrazit měření parametrů více jasně a intuitivně, a plně dotykový displej design, jednoduché ovládání. 3. 1 ~ 5000 Hz frekvenční rozsah (spektrální analýza), real-time zobrazení hluku signál distribuován na každé frekvenci. 4.Senzor je zabudovaný předzesilovač obvodu pomocí gumový kroužek a polštář, a na aplikaci odborných akustických metod, takže schopnost zachytit hluk je vyšší, než podobné produkty. 5, Přijmout nejnovější hluku prvků pro detekci, zní jasně. 6. Tím, že USB zařízení šetří neomezený nahrávání, které se neztratí po vypnutí, může být kdykoliv analyzovat. 7. Použití velké kapacity baterie může pracovat pro více než deset hodin, a může být odstraněn nabíjení a on-line dobíjení. 8. Super anti-rušení obvodů, digitální signál a analogový signál účinně izolovat a eliminovat hluk generovaný digitální obvod.

Detailní Obrázky

Hlavní Rysy Jméno: Hostitelský počítač Značka: PQWT Původní: Čína 7-palcový high-definition digitální barevný LCD dotykový displej s rozlišením 800 * 480, může poskytnout 8 zobrazení stránky, můžete zobrazit měření parametrů více jasně a intuitivně, a plně dotykový displej design, jednoduché ovládání

Případ Zobrazit

Naše společnost

Hunan Puqi Geologický Průzkum Zařízení Ústav je odborným orgánem v Číně, který se zabývá R & D, výroba a prodej Geofyzikální Průzkum Nástrojů, Potrubí detektor úniku, Podzemní detektor kovů a Vrtu kontrolní zařízení. Více než 200 pracovníků, včetně 16 vysocí inženýrů, 49 středně inženýrů.

DIY Dodávky ELEKTRICKÉ
Číslo Modelu CL200
Původ KN(Původu)
Značka PQWT
Velikost Displeje 7 Palců A Výše

Napsat recenzi

Napsat recenzi

Související produkty