P-290 Domácnost Vakuové Uzavírací Stroj Domácnost Automatické Obchodní Suché Mokré dvojího užití, Jídlo, Čaj Multifunkční Tmel 220v 220w

Nový produkt

Skladem

2 155.10 Kč

2 693.87 Kč

-19 %

Štítky:

vysavač mokré, video r9 290, cleaner vysavač mokré, vakuové stroj, čistý, vakuové pečetidlo dz 290, hobot okna, vakuové sealer 290, vakuové packer, r9 290x, zařízení pro výrobu

Domácí Vakuové Uzavírací Stroj Domácnost Automatické Obchodní Suché Mokré dvojího užití, Jídlo, Čaj Multifunkční Tmel 220v 220w 1ks

Pokud máte něco jiného, pochopit, prosím, kontaktujte nás a my vám odpovíme pečlivě.

Obrázek ukazuje:

Parametry výrobku

Jméno: Vakuové stroje

Model: P-290

Produktové číslo:GL1272

Napětí: 220v

Výkon: 220w

Topný drát šířka: 5 mm

Motor: výkonné vakuové čerpadlo

Vakuové stupeň: 0.75 bar

Uzavíratelná taška šířka: 30cm

Vysoká teplota lepicí pásky: Teflon vysoké teplotě, lepicí pásky

Topný drát, nikl-chrom drát topný drát, slitina

Shell materiál: engineering ABS

Čistá hmotnost: 1.93 kg

Rozměry výrobku: 39*14.8*7.2 cm

Vezměte prosím na vědomí níže:

Pokud zvolíte "prodávající způsob dopravy"(368.42 usd), pomůžeme vám zajistit přepravu po moři a doručení na vaši nejbližší přístav!

V případě přepravy po moři, po příjezdu určení přístav, kupující muset zaplatit určení přístavních poplatků (např. poplatků za manipulaci v terminálu, dokumenty, poplatky, skladovací poplatky, ect), daňové udělat, celní odbavení a vyzvednutí zboží.

Pokud si vyberete DHL / ARAMEX/ FEDEX,TNT ,UPS, ATD, pomůžeme vám zařídit zásilku prostřednictvím mezinárodní expresní a dodání přímo na vaši adresu(SLUŽBA DVEŘÍ KE dveřím)!

1)V zájmu ochrany vašich položek a vyhnout se jakékoli škody z přepravní proces, Když obdržíte balíček, Kupující by měl zkontrolovat balíčku / zboží pečlivě před podpisem převzetí zboží.

Pokud tam jsou nějaké škody, prosím, kontaktujte vaše místní ARAMEX / DHL / Fedex se zeptat stížností a reklamací, NEBO prosím, kontaktujte nás, do 24 hodin.Pak se fotografie pro poškozené stroje a balíček, okamžitě poslat zprávu na nás, my vám pomůže opravit problémy.

2)pokud máte nějaký problém, o produktu, nebo lodní dopravy, Prosím, dejte nám příležitost vyřešit jakýkoliv problém.Chápeme obavy a frustrace můžete mít, a bude dělat naše snaha vyřešit otázky.

3)A vaše zpětná vazba je velmi důležitá pro náš obchod, Pokud jste spokojeni s naším produktem a naše serveru ,po potvrzení této objednávky, Prosím, zanechte nám pozitivní zpětnou vazbu a 5 hvězd, budeme vám "PERFEKTNÍ 5 HVĚZD",

Když jste kurz přepravní doby součástí vezměte prosím mezinárodního tranzitu v úvahu.Vaše uznání, bude nás jistější, jak rozvíjet podnikání a sloužit vám lépe.

Certifikace Další
Moc 220W
S Vakuové Pytle No
Napětí 220v
ČÍSLO VÝROBKU GL1272
Značka LZHZXY
Napájecí Zdroj elektrické
Název produktu Vakuové Uzavírací Stroj
Vysoká teplota lepicí pásky Teflon vysoké teplotě, lepicí pásky
Topný Drát nikl-chrom drát topný drát, slitina
Topný drát šířka 5mm
Těsnění Délka 30cm
Shell Materiál Inženýrství ABS
Uzavíratelná taška šířka 30cm
Motor výkonné vakuové čerpadlo
Typ Stojan / Stůl
Číslo Modelu P-290

Napsat recenzi

Napsat recenzi

Související produkty