Ds-6120 zesilovač převodovka, 120 W, TADS

Nový produkt

Skladem

3 183.30 Kč

Štítky:

bunda taktika, muže, vodotěsný, bunda pánské soft shell, bundy tad, softshel, venkovní oblek, bunda softshel, bunda nepromokavá, bundy muži venkovní, bunda shark skin

Ds-6120 zesilovač převodovka, 120 W, TADS

Výstupní výkon: 120 W.

Zóna volič: 5.

Přátelé, pokud budete potřebovat jedinečný specifikace, můžete použít vyhledávání na obchod, nebo se nás zeptat na otázku.Budeme určitě odpovědět a najít ten správný produkt!

Dodání zboží se uskutečňuje tím, že společnost sdek nebo poštou ruské Federace.

Zpravidla, malé-velké zboží (příslušenství) jsou dodávány poštou, velké-velké (nářadí a vybavení) jsou dodávány v SDEC.

S cílem snížit náklady na dopravu, použijte kupony z našeho obchodu =)))

Pozor!!!Pokud vaše lokalita nemá smysl otázka SDEC, nabízíme doručení na nejbližší bod, nebo si můžete objednat v komentář k objednávce dodávka "ke dveřím".V tomto případě, dodávka bude vyplacena, které jste navíc po obdržení zásilky.

O obchodě "muzsale"

Prodáváme zboží od oficiálních zástupců světových značek na území ruské Federace.Pracovali jsme na trh pro hudební nástroje a hudební vybavení od roku 2009. Stálé sponzory all-ruských a mezinárodních soutěží, kulturních a vzdělávacích projektů.

Naše zkušenosti vám umožní poskytnout vám nejvíce zajímavé zboží z obrovského rozsahu.Všechny výrobky mají záruka od oficiálních dodavatelů.

Veškeré zboží je pojištěné.To je obrovské plus ve spolupráci s námi.Přihlásit se k naší stránce.Dozvíte se jako první o novém zboží a dobré slevy jako první.

Šťastný nakupování!

S Pozdravem, tým MuzSale

Typ Zesilovače
Značka TADS
Podpora Bluetooth No

Napsat recenzi

Napsat recenzi

Související produkty